Archiwum
[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]
Pogoda Kraków z serwisu
poniedziałek, 27 czerwca 2016
Nie ma już żadnych bogów. NIE MA!

Ψ

 

Tak delikatnie rzecz ujmując: kurważeszjegomać! Po prostu nie mogę, wzbiera we mnie, dusi, wypełnia, szuka ujścia – WKURW! Noszę się z tym wpisem, jak słonica z ciążą – długo. Chodzi mianowicie o pytanie zasadnicze:

DOKĄD TEN ŚWIAT ZMIERZA?!

Dokąd wasz bóg was prowadzi, skoro taka moda nastała, że kawałek cycka, stringi spod kiecki, botox i silikon pod skórą, czy sterydy wszędzie - określają byt i świadomość społeczeństwa?! Gdzie byle pismak, co ledwo sklecić niepoprawne zdanie potrafi popełnia haniebne teksty w tzw gazetach czy portalach internetowych, wciskając mi - przypadkowemu czytelnikowi – jak to laska jest piękna, seksowna, ponętna, zgrabna i w ogóle, że mam się zaślinić na jej widok, albo dostać wzwodu, co też on uczynił… Nosz kurwa jego mać!... Zapychają mi świat dmuchanymi, wulgarnymi lalami, co to nic nie potrafi, jedynie dupę obnażyć przed publicznością, ale przecież to już nikogo nie rajcuje. Sorry, no może rajcuje JAKIEGOŚ PRYMITYWA! Albo z wydarzeń kulturalnych, gdzie to przychodzą się nażreć i stanąć do fotki na ściance jakieś nikomu nieznane lafiryndy i śmiesznie poprzebierani gogusie o pedalskim wyglądzie! Jakieś kurwa nazwiska – nie słyszałem w życiu! Okazuje się z podpisów (często niegramatycznych i bez sensu), że to są GWIAZDY wielkiego formatu.

·        Kuglarz beznadziejny
·        Gryzipiórek-grafoman, który nic wartościowego nie napisał i nie napisze
·        Zezowata panna co prowadzi pamiętnik w sieci o ciuchach
·        Komediant z sitkomu (gwiazda wielkiego formatu, nawet grać nie potrafi)
·        Fryzjerka/fryzjer - w sensie STYLISTKA/stylista FRYZUR
·        Krawcowa/krawiec - w sensie STYLISTKA/stylista UBIORU
·        Szansonistka marna, nie potrafię żadnej jej nuty odtworzyć w pamięci
·        Baba, która macha nogami i rękami
·        Karczmarka
·        Kuchara
·        Jakaś za przeproszeniem…jutuberka, z kurwa kretyńskich filmików znana, które mają tysiące wejść
·        I chuj wie kto co za jeden, czy jedna – znani z tego, że są znani, bo się pojawiają i robią skandal za skandalem
·        I szereg innych kurwa smętnych postaci, nie znanych ani z nazwiska, ani z gęby, ani z dokonań
 
Jakie to wartości rządzą teraz światem? Co się liczy? Kasa, kawałek dupy, silikon, ilość romansów, skandali, rozwodów… Coraz to nowe chwyty reklamowe. Jeżeli nie wystarczy się rozebrać, albo ubrać jak idiota, to koniecznie trzeba się przyznać do pedalstwa, albo lesbijstwa. ALE PRAWIE KAŻDY NAPISAŁ KSIONŻKE.  

J

a pierdolę takie gwiazdy, mam w dupie takie społeczeństwo, sram na taką kulturę oraz sztukę. Pocałujcie mnie wszyscy w dupę. Brzydzę się wami! Jebał was pies i te wasze pieski też!

20:25, bezpodstawnie , pieprzenia
Link Komentarze (10) »