Archiwum
[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]
Pogoda Kraków z serwisu
czwartek, 07 września 2006
panika

Ale mnie straszycie. Teraz, nie pozostaje mi nic innego, jak napić się absyntu...ten zielony trunek, zawsze do mnie przemawia. A Absyntowa Wróżka, potrafi rozwiać wszelkie chmury...c. achilleos

Bardzo miła, prawda? I tak niewinnie wygląda. ;)

20:29, bezpodstawnie , doły
Link Komentarze (5) »
dwa łyki polityki

Kurcze, nie wiem, ale jak tak dalej pójdzie...to spalą mnie na stosie...

Nie lubię polityki -  "...polityka dla mnie to w krysztale pomyje".  Ale czasem, mimo woli coś do mnie dociera.

16:11, bezpodstawnie , pieprzenia
Link Komentarze (5) »
wtorek, 05 września 2006
adrenalina

Chyba na pewno jestem wściekły! Pozostanę taki, przynajmniej przez miesiąc. W tym celu, spróbuję dodać tutaj pewien link, doskonały do rozaładowania emocji. Życząc sobie i potencjalnym czytającym, miłego odpuszczania adrenaliny.

http://www.merlin.risp.pl/bluzgacz/bluzgaj.php

Pamiętajmy: adrenalina może doprowadzić do apopleksji, "hercklekotów", zatorów mózgowych, oraz pęknięcia żyłki. Każde wyżej wspomniane działanie następcze nadmiernego poziomu adrenaliny we krwi, może spowodować nasze zejście śmiertelne i to zupełnie niechcący. A podobno, życie jest piękne. Nie wiem czyje, ale moje takie nie jest. Całkiem niewykluczone, że kiedyś się o tym przekonam, nie wiem tylko, jak dużo mi czasu zostało.

:)

20:50, bezpodstawnie , constanse
Link Komentarze (15) »
niedziela, 03 września 2006
Ja, czy problem?

He he he, w końcu się udało! Dlaczego ja nigdy nie poczekam, aż komputer skończy, to co zaczął?

22:57, bezpodstawnie , euforie
Link Komentarze (3) »
Równo, czy sprawiedliwie?
Jedni, mogą sobie spożywać ziemniaki pieczone, w miłym towarzystwie (nadmieniam, że od ziemniaków się chamieje). Innym razem, jadą sobie na koncerta do filharmonii - bo dostali osobne zaproszenia. Jeszcze innym razem, pławią się w słońcu nad leśnym bajorkiem. A ja, wolny czas spędzam w domu, ponieważ najbardziej to lubię. Minęły czasy, gdy każdą wolną chwilę wykorzystywałem na jakiś "wypad". Do przeszłości zaliczam liczne i huczne imprezy u siebie w ogrodzie. Ale niedługo, kolejna służbowa kolacja...;).
20:54, bezpodstawnie , doły
Link Komentarze (2) »