Archiwum
[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]
Pogoda Kraków z serwisu
czwartek, 13 października 2016
Abortus provocatus.

6f2083d67d18483cf91bbfed07bc4ed1

muza

Jak dla mnie, to temat w zasadzie nierozwiązywalny w demokratycznym społeczeństwie. Czyż można karać za to, że ktoś pragnie sam o sobie decydować? Powiedzą niektórzy, że to zabójstwo i zechcą wtrącać do więzień kobiety. Jako mężczyzna pytam: DLACZEGO TYLKO KOBIETY? A gdzie są ci, którzy (oprócz kobiety) brali udział w najprawdopodobniej jakże grzesznym, akcie tworzenia podmiotowego płodu? O tym jakoś nikt nie mówi. A gdzie jest cała lista wszelkich okoliczności zarówno medycznych jak i socjologicznych, jakie mogą towarzyszyć temu ‘zbrodniczemu’ aktowi? A którzy by się tym przejmował… W tematach zastępczych, jakim niewątpliwie jest prawo – lub jego brak – do aborcji, problem jest lizany jedynie powierzchownie i stronniczo. No bo dlaczego to o tym, czy kobieta usunie dziecko, czy nie, ma decydować jakiś bezdzietny, stary dziad, albo moherowe babsko, czy jakiś sekciarz z niezdrowo rozpalonymi oczyma?

Problemu nie wolno rozstrzygać na tle religijnym, bo przecież nie wszyscy jesteśmy wierzący w panujący nam i wszechobecny kościół święty. Chyba powinienem napisać z dużej litery, bo pewnie obrażam czyjeś religijne uczucia. Ale co mnie, godnego śmierci ateistę obchodzą uczucia religijne innych? Czy kogoś obchodzą moje uczucia zniesmaczenia i wkurwu od wszędobylskiej, wciskającej się we mnie mimochodem ale siłą- religii? – NIE, NIKOGO NIE OBCHODZA MOJE UCZUCIA ANI JA, BO NIE SĄ PRZEWODNIĄ SIŁĄ NARODU, A JA JESTEM W OGÓLE BEZNADZIEJNY I MAM DIABŁA W AVATARZE. Nie wolno wysuwać argumentów religijnych, albowiem powiadam Wam, że nie każden w tym kraju wierzy. Ten, który nie wierzy zaczyna myśleć (bo wierzący tylko klepie i powtarza po guru). Skoro bóg (jakikolwiek), podobno nas stworzył na swe podobieństwo, ale dał nam wolną wolę i podobno nie ingeruje w życie, tylko na końcu jakimś tam, kiedy przed nim się staje, będzie nas sądził i rozliczał (co samo w sobie wydaje się trochę … niesprawiedliwe), jakim że prawem niektórzy wyznawcy swojego boga śmią nakazywać kobiecie co ma robić, zarządzać jej dupą i karać za dokonywane wybory? Powiecie zaś, że morderstwo… A weźcie się wy odpierdolcie z nomenklaturą! Ścigajcie se prawdziwych psychopatycznych morderców, dewiantów, zdemoralizowanych bandziorów, mafiozów i innych, a od kobiet wara! Wiem, że tego nie zrobicie, bo to za trudne!

Kolejny problem wokół aborcyjny, którego zdecydowanie odrzucają przeciwnicy aborcji to domy dziecka, rodziny patologiczne, hospicja, bieda, przemoc, itp., itd., etc. No ale przecież moher powie: bóg dał dziecko, da i na dziecko, przecież jest 500+, będziemy mieli z czego żyć. Napisze się gorący apel, ludzie dadzą pieniądze. Jak zawsze gra się na instynktach, tych najdelikatniejszych, potrąca czułe struny, wzbudza litość I LICZY KASĘ! Gdzie pensje dla matek, które wychowują ciężko upośledzone dzieci, koło których trzeba chodzić 24 godziny na dobę?! Ile wynosi zasiłek opiekuńczy? Ile zarobi przeciętny ojciec dziecka? Ale to przecież jest rozmydlanie tematu i nie o to chodzi przeciwnikom aborcji… Im chodzi o to, żeby czatować, upolować i wsadzić babę do więźnia, albo pozwolić, żeby zdechła przy porodzie, choćby pozostałe jej dzieci miały żyć bez matki! To jest kurwa logika dobrego katolika!

Nie, kończę tę pisaninę bo się wkurwię, a nie wolno mi się wkurwiać! I koniec z tematami zastępczymi jak aborcja i wykopywanie smoleńskich trupów i inne takie nikomu niepotrzebne zamieszania.

Acha, popieram też eutanazję. I naprawdę, nie chce mi się z nikim gadać o tym wszystkim, bo są dużo bardziej poważne problemy w kraju. To co ująłem w ten nieudolny szkic, to moje zdanie i nikt nie sprawi, żebym go zmienił.

20:15, bezpodstawnie
Link Komentarze (24) »
piątek, 30 września 2016
Memu czasowi.

♦♥♣♠

I jesień i wrzesień i koniec i powoli czas mnie przytłacza. Pędzi jak szalony nie wiadomo dokąd i jak długo jeszcze... Mój czas, najeżony, z pianą na ustach, jak wściekły, miota się pomiędzy godzinami. Rzuca błyskawice spod powiek. Mój czas, taki stary a taki niezdarty! Kiedyż wreszcie przycupnie, nogę zwichnie, poleży, pomyśli, obejrzy się za siebie? Chyba nigdy - czym starszy, tym szybszy, wyćwiczony, wyżyłowany, odporny na wszystko. Memu czasowi jest już wszystko jedno, kto obok, kto za, kto wychodzi naprzeciw. Ktoś przegrał, ktoś się spóźnił, ktoś się nie wpasował. Ktoś płakał, ktoś strzelał a ktoś chciał całować. Inną drogą, innym razem o innej godzinie, gdy myśli ziębiły do szpiku kości, gdy pustka rozdzierała wnętrze - było inaczej ze mną, ale czas mój nie zwolnił nawet na chwilę, tylko ja - montażysta - odtwarzałem siebie w zwolnionym tempie. I nie pogubiłem się, nie zapomniałem, nie zatraciłem. I jestem szybki, wyćwiczony, wyżyłowany - zupełnie jak mój czas. Tylko coraz starszy.

19:34, bezpodstawnie , pieprzenia
Link Komentarze (8) »
środa, 31 sierpnia 2016
Kolejna pora roku.

.¸¸.*¨`* .¸¸.*¨`* .¸¸.*¨`* .¸¸.*¨`* .¸¸.*¨`* .¸¸.

 

Pomału kończy się sierpień, niebawem znów nastąpi jesień, kolejna. Powiem Wam, że nie pamiętam, żebym kiedykolwiek tak mocno odczuwał LATO. Zapach, aura, pogoda. W tym roku jest tak, jak w latach mojego dzieciństwa, kiedy klimat był kontynentalny, nie morski. Lata wtedy były upalne, przecinane burzami, intensywnymi, ale nie takimi, co to zrywają dachy z domów i wyrywają drzewa. Chyba dlatego tak bardzo ‘czułem’ to lato, bo przypomina mi wakacje z dzieciństwa. Już świerszcze pod oknem zaczynają koncertować, już zupełnie inny błękit nieba, już zieleń nie taka, umęczona. Co rano, na wschodniej stronie nieba wita mnie Orion, to nieubłagany znak nadchodzącej jesieni. Piękne lato było tego roku, aromatyczne słońcem, dosadne upałami, pachnące wolnością. A jutro już wrzesień. Bardzo młodziutka Jesień zakrada się do ogrodu. Jeszcze taka nieśmiała, taka niewinna i dziewczęca ostatnimi promieniami Lata. Mam nadzieję doczekać kolejnego nie starzejąc się nadmiernie, czego i Wam – moi Czytelnicy – życzę.

20:25, bezpodstawnie , pieprzenia
Link Komentarze (5) »
wtorek, 26 lipca 2016
Takie tam se...

♠♣♥♦

Czasem tak niewiele trzeba, by totalnie zwariować i odlecieć…

Mam urlop, wysypiam się aż do szóstej – dla mnie to bardzo długo, a skoro się wysypiam to i pojawiają się sny.

Znowu mi się śniła nieznajoma... Zwyczajna, niczym się nie wyróżniająca, przeciętna, normalna jakich tysiące mijamy na ulicach. Ani brzydka, ani ładna w dodatku mężatka – cudza. Nie moja, jak jakieś tabu, jak zakazany owoc, który nawet cierpki, smakuje bosko. Jakieś paskudne industrialne miejsce, stara, zapomniana, zdezelowana, ciemna i brudna hala fabryczna. Gdzie byś nie dotknął, tam pobrudzisz ręce. Gorąco, mokro, półmrok. Ludzie, niewielu,  pomykający gdzieś, kryjący się przed czymś po kątach. Ja i ona na jakichś śliskich metalowych stopniach. Ona rozczochrana i mokra od deszczu, nieco wystraszona i zmęczona – ja też. Dwoje obcych sobie ludzi, spotkało się w niecodziennych warunkach w jakiejś ekstremalnej sytuacji i wiedzą, że zdani są na siebie. Nie potrafię opisać, o czym dokładnie był ten sen, tak to już bywa ze snami, że kiedy śnisz, wszystko stanowi logiczną całość, po przebudzeniu, ciąg sennych zdarzeń po sobie następujących – jest bez sensu.

Stała stopień niżej, zmęczeni biegiem po zakamarkach mrocznego pomieszczenia staraliśmy się nie dyszeć, przystanęliśmy w bezruchu nasłuchując. Nagle odwróciła się i dotknęła opuszkami palców moich ust. Zapomniałem w sekundzie gdzie jestem, zapomniałem co robię, zapomniałem wszystko. Jednym małym, być może nic nieznaczącym gestem, przeniosła mnie w inny wymiar tego snu, w zupełnie inny świat. To było jak grom.

14:27, bezpodstawnie , pieprzenia
Link Komentarze (29) »
poniedziałek, 27 czerwca 2016
Nie ma już żadnych bogów. NIE MA!

Ψ

 

Tak delikatnie rzecz ujmując: kurważeszjegomać! Po prostu nie mogę, wzbiera we mnie, dusi, wypełnia, szuka ujścia – WKURW! Noszę się z tym wpisem, jak słonica z ciążą – długo. Chodzi mianowicie o pytanie zasadnicze:

DOKĄD TEN ŚWIAT ZMIERZA?!

Dokąd wasz bóg was prowadzi, skoro taka moda nastała, że kawałek cycka, stringi spod kiecki, botox i silikon pod skórą, czy sterydy wszędzie - określają byt i świadomość społeczeństwa?! Gdzie byle pismak, co ledwo sklecić niepoprawne zdanie potrafi popełnia haniebne teksty w tzw gazetach czy portalach internetowych, wciskając mi - przypadkowemu czytelnikowi – jak to laska jest piękna, seksowna, ponętna, zgrabna i w ogóle, że mam się zaślinić na jej widok, albo dostać wzwodu, co też on uczynił… Nosz kurwa jego mać!... Zapychają mi świat dmuchanymi, wulgarnymi lalami, co to nic nie potrafi, jedynie dupę obnażyć przed publicznością, ale przecież to już nikogo nie rajcuje. Sorry, no może rajcuje JAKIEGOŚ PRYMITYWA! Albo z wydarzeń kulturalnych, gdzie to przychodzą się nażreć i stanąć do fotki na ściance jakieś nikomu nieznane lafiryndy i śmiesznie poprzebierani gogusie o pedalskim wyglądzie! Jakieś kurwa nazwiska – nie słyszałem w życiu! Okazuje się z podpisów (często niegramatycznych i bez sensu), że to są GWIAZDY wielkiego formatu.

·        Kuglarz beznadziejny
·        Gryzipiórek-grafoman, który nic wartościowego nie napisał i nie napisze
·        Zezowata panna co prowadzi pamiętnik w sieci o ciuchach
·        Komediant z sitkomu (gwiazda wielkiego formatu, nawet grać nie potrafi)
·        Fryzjerka/fryzjer - w sensie STYLISTKA/stylista FRYZUR
·        Krawcowa/krawiec - w sensie STYLISTKA/stylista UBIORU
·        Szansonistka marna, nie potrafię żadnej jej nuty odtworzyć w pamięci
·        Baba, która macha nogami i rękami
·        Karczmarka
·        Kuchara
·        Jakaś za przeproszeniem…jutuberka, z kurwa kretyńskich filmików znana, które mają tysiące wejść
·        I chuj wie kto co za jeden, czy jedna – znani z tego, że są znani, bo się pojawiają i robią skandal za skandalem
·        I szereg innych kurwa smętnych postaci, nie znanych ani z nazwiska, ani z gęby, ani z dokonań
 
Jakie to wartości rządzą teraz światem? Co się liczy? Kasa, kawałek dupy, silikon, ilość romansów, skandali, rozwodów… Coraz to nowe chwyty reklamowe. Jeżeli nie wystarczy się rozebrać, albo ubrać jak idiota, to koniecznie trzeba się przyznać do pedalstwa, albo lesbijstwa. ALE PRAWIE KAŻDY NAPISAŁ KSIONŻKE.  

J

a pierdolę takie gwiazdy, mam w dupie takie społeczeństwo, sram na taką kulturę oraz sztukę. Pocałujcie mnie wszyscy w dupę. Brzydzę się wami! Jebał was pies i te wasze pieski też!

20:25, bezpodstawnie , pieprzenia
Link Komentarze (10) »